Avatar wardusie

NASZA GIMNASTYCZKA

A nasza Julusia dzielnie chodzi na zajęcia z gimnastyki artystycznej.......... zaczęło sięod tego, że jej szkolna psiapsiółka Ania pokazywała szpagaty i gwiazdy na wf, Julka zachwycona.......... i ona oczywiście też by chciała nauczyć się takich rzeczy....
Ok.... to dowiedziałam się co? gdzie? i kiedy?.....niestety w grupie Ani nie było już miejsc, ale udało się, bo akurat zwolniło się miejsce w jednej z grup .....
Tak wiec jeżdzimy dwa razy w tygodniu na zajęcia...... każde po 1,5 h więc taki fajny trening ...... na razie się bardzo podoba ..... Julka zachwycona....były już pierwsze szpagaty....jeszcze nie pełne....ale w końcu nic nie ma od razu...tylko słyszałam " wiesz mamusiu, ale to tak bardzo bolało jak się naciągałam....ale dalej będę tam chodzić "......
Ja tam się cieszę, bo sport to zdrowie......ważne, że są chęci, bo ja tam nie lubię nic na siłę robić..... jak są chęci to jest zapał i dobre nastawienie, a o to właśnie chodzi ;)
A dodatkowym plusem jest to , że zawsze po treningach kolacja zjedzona jest w pięć minut a nie jak to zwykle bywa, że trwa to pół godziny...... kurcze jeszcze przed sniadaniem trzeba by było jakiś trening uskutecznić...hehe....żartuję oczywiście ;)
On October 21 2010 12 ViewsAvatar turecka

Turecka On 22/10/2010

powodzenia mała gimanastyczko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Avatar olandia

Olandia On 22/10/2010

o jak fajnie

super choc dla sukienki bym sobie pobaletowala :)


Avatar beatahorala

Beatahorala On 22/10/2010

gimnastyka artystyczna jest ok o ile się nie zacznie traktować jej wyczynowo - tak mówię z własnego doświadczenia, póki sobie chodzi dla przyjemności to życzę duuużo zabawy!!!

14 Favorites Groups »

  • sunrise

    Sunrise

    Este é um fotolog comunitário dedicado às fotos do Nascer do Sol (Não podefotos que seja só do céu / tem que aparecer o verdadeiro nascer do sol).Sinta-se livre para postar a sua foto aqui, desde que seja simpática,não obscena e/ou repugnante.


  • your_city

    Your_city

    Show us the dark sides. Show us the glorious attractions. Show us the day-to-day life. Show us the rare events. Show us Your City!. We would like to know it! - Mostre-nos o lado sórdido e o lado glorioso do lugar onde você mora! Mostre-nos o dia-a-dia e os eventos raros! Mostre-nos Sua Cidade! - Muéstranos las gloriosas atracciones. Muéstranos el día a día. Muéstranos los eventos raros. Muéstranos tu ciudad!, nos encantaría conocerla.
Tag - Food
Loading ...