Avatar puziak

Jeden dzień + Noc Kupały w Paryżu

Zaczęło się od wielogodzinnego praktykowania Jogi w autokarze. Okazało się, że całkiem nieźle z Agatą sobie poradziłyśmy! Wygląda na to, że można się jako tako wyspać w dwie osoby na połowie metra kwadratowego w pozycji siedzącej. A za oknami autokaru burza udająca stroboskop. Na szczęście udało nam się dokulać na miejsce. Co prawda ze średnią prędkością niestety tylko 80km/h. Ale sie udało!
On June 25 2013 at Lubuskie, Poland 85 ViewsAvatar kinematograf

Kinematograf On 20/08/2013

W Paryżu nie byłem, ale słyszałem, że ładnie pachnie


Avatar puziak

Puziak On 25/06/2013

Paryż postanowił zrekompensować nam wszytsko! Na początek uraczył nas pogodą, a poźniej na przemian miejscami, co oczywiate, ale i usmiechniętymi i otwartymi ludźmi. A ja myślałam, że Fracuzi to gbury bez poczucia humoru. Wrażenie nr raz na plus z plusem! Mam nadzieję, że będzie mi jeszcze dane przetestować wrażenie drugie, kolejne i kolejne.
Nawet na wieżę Gustawa udało nam się wjechać wieczorkiem -nie trzeba było czekać zbyt długo. "Za jednym zamechem" zobaczyłyśmy Paryż z góry kiedy jeszcze bylo jasno i kiedy już zapał zmrok, a miasto oblały kolorowe światła. W pewnym momencie zastanawiłyśmy się cóż to za świecące kajaki pływają po mostach. Na dole okazało się, że to (nie)zwykłe riksze z sound systemem, jakiego pozazdrościłby niejeden karku w poniżonym golfie trójce po tuningu.

Pozdro dla tych wszystkich ludźi, którzy uśmiechali się bezinteresownie, którzy pomagali chętnie i naturalnie. Jaka szkoda, że to takie egzotyczne uczucie!

No i niezapomniane, najoryginalniejsze powitanie, jakie kiedykolwiek słyszałam:
"Hakuna matata, where are you from?!

1 Favorites Groups »

  • toronto

    Toronto

    Toronto the Good? Post your images of Toronto here.Flash of puziak

  • antaa
  • fresh


Tag - Brasil
Loading ...