Avatar izdihar

Trwa u nas Kiermasz Świąteczny z różnymi rękodziełami. Wród wspaniałości była ta oto torba z wizerunkiem sowy. Ona patrzyła na mnie, a ja zza lady na nią. Patrzyła i patrzyła. W końcu ją kupiłam obawiając się, że zrobi to ktoś przede mną. Jestem nią zachwycona :)

Tak, przedłużyli mi na kolejny rok. Bardzo się cieszę :)

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie, czas rozmyśleń, postanowień i planów na przyszły rok. Jestem pewna co do jednego - pójdę w kwietniu na trzeci turniej tenisowy. Kolejną sprawą są plany na wakacje. Po totalnej porażce tegorocznych wakacji postanowiłam, że w przyszłym roku będzie zupełnie inaczej. Jednak po dzisiejszych rozmowach i poszukiwaniach okazało się, że nie bedzie to takie proste. Wyszło, że każdy ma inne oczekiwania, budżet, wymagania... A ja nie jestem zbyt wymagająca. Padło na Chorwację i Turcję. Nie potrzebuję all inclusive, objazdówki (lub wielu wycieczek) i nie wiadomo czego jeszcze.

Mam też nowy obiekt zainteresowań: Majorka i Ibiza :P Pojadę tam w swoje 30-te urodziny, o! :P
On December 13 2014 at Katowice, ?l?skie, Poland 46 Views
2 Favorites Groups »

 • lomography_love

  Lomography_love

  This Fotolog group is dedicated to Lomography , toys camera and pinhole.
  Holga, Lomo Lca, Lubitel, Fish eye , Oktomat , Supersampler, Action sampler, Diana, Colorsplash, Seagull, Fed and all over toys camera .....


 • coffee_lovers

  Coffee_lovers

  This fotolog is for all of those who love coffee and/or coffee shops! If you have an interesting picture of your favorite place where you drink coffee or all coffee related items ... then upload it here! and share it with the world!
Tag - Vintage
Loading ...