Avatar imbir0

"
Często ludzie “zazdroszczą” mi tego jak “szybko” biegam. Zazdrość, czy też podziw są w tym przypadku KOMPLETNIE BEZ SENSU. Za każdym razem, kiedy ktoś pisze do mnie w ten sposób, jedna panda traci włosy na plecach.
Dlaczego?
Pokonywanie własnych barier czy też poprawianie swoich rekordów życiowych jest najlepszym narzędziem motywacyjnym, jakie kiedykolwiek wymyślono - to prawda. Przyznam również, że to najlepsze uczucie, kiedy przyglądasz się swojej metamorfozie, przeobrażając się z czołgu w sportowy samochód, a z niedowiarka w osobę z pasją.
Ale do cholery, to czy biegasz 10km w 50 minut czy 2 godziny, nie świadczy o Tobie i nie powinno być wyznacznikiem wartości. Im szybciej wyzbędziesz się porównań do innych, tym lepiej dla Ciebie. Najważniejszy jest sam fakt biegania. Bieganie samo w sobie jest najwyższą wartością i nie ma nic ponadto.
Ucieczka od problemów, możliwość rozmowy z samym sobą, sposób na życie - to jest PRAWDZIWE bieganie.
Urywanie kolejnych sekund jest kluczowe jeśli zarabiasz na życie bieganiem i zastanawiasz się czy przyjmiesz zaproszenie organizatorów na maratonu w Dubaju czy Rotterdamie.
W trakcie biegania ścigaj się z myślami, a nie ze znajomymi czy własnymi, często chorymi ambicjami. Nie ma nic złego w pogoni za wynikiem, ale nie może on być dominujący. W przeciwnym razie kult ciała przysłoni Ci to co jest tak naprawdę ważne w bieganiu.
"

Moja oaza,moje wytchnienie <3
On October 22 2014 at ?l?skie, Poland 11 ViewsDigital camera : LG / L7


imbir0

Favorite imbir0

female - 25/09
475 Photos
Częstochowa, ?l?skie, Poland
Tag - Pink
Loading ...