close
You will be charged 0 for this gift when you post your comment.
This gift will be added to your comment for free!
 

Fontanel - Art, Design en Lifestyle

fontanel

Fontanel is een gloednieuw online magazine/weblog dat zich richt op de laatste ontwikkelingen binnen …   More

Recent Photos

7/1/09
5/6/09
4/30/09
4/27/09
3/25/09
3/23/09
RSSRSS
STRP Festival 2009
Permalink | Share: Email Facebook Other

STRP Festival 2009

3/23/09
Op 2 april is het weer zover. Dan verandert het Eindhovense klokgebouw in een levendige oase van kunst en technologie. Negen dagen lang zal de ruimte gevuld worden met exposities, muziek, optredens, films, workshops, etc. op het jaarlijks terugkerende festival STRP.

Het STRP Festival is een van Europa's grootste art & technology festivals met een uitgebreid programma voor ieder wat wils. Het festival wordt opgesplitst in twee delen. Het eerste weekend (donderdag 2 april tot zaterdag 4 april) zal zich voornamelijk richten op impact en experience, waar het tweede gedeelte (van woensdag 8 april tot maandag 13 april) voornamelijk probeert de diepte in te gaan.

Fontanel had een interview met Remco van de Craats, baas van Edhv. Het ontwerpbureau welke de visuele stijl voor het STRP festival ook dit jaar weer voor hun rekening genomen heeft. We vroegen hem naar hun connectie met STRP, de onderbouwing achter de herkenbare 3-dimensionale stijl en als klap op de vuurpijl gaf Remco ons een blik in het ontwerpproces.

http://www.fontanel.nl/specials/strp-festival-2009

To leave a comment, please log in by clicking one of the following


or join Fotolog now - it's free!
Connect
(for comments only) or join Fotolog now - it's free!

Friends/Favorites

nastysons's photo from 11/28/09
11/28/09
walhalla, Friesland, Netherlands
spietkong's photo from 11/25/09
11/25/09
Apenrots, Zinder, Niger
paris_hiltoner1's photo from 11/21/09
11/21/09
Where's my pink gucci …, Chihuahua, Mexico
bricks's photo from 11/17/09
11/17/09
kilgoris, Central, Kenya

Groups

fontanel hasn't added any groups to their Friends/Favorites list yet. Explore groups here!