Avatar asiorka

w lunaparku

Wieczorne wyjście - cały dzień chodziłam zblazowana i w dodatku mój organizm dawał mi sygnały, że zbliża się deszcz (chce mi się wówczas pić na potęgę!!!) Wieczorem powolutku podreptaliśmy w stronę wesołego miasteczka. Dotarliśmy. Widzieliśmy. I, o dziwo, znaleźliśmy na koniuszku kolejkę, która w sam raz nadawała się dla Julka i innych najmniejszych z maluszków, których rodzice też tu przywieźli. W oddali zaczęły gromadzić się deszczowe chmury, ale walczyliśmy do końca. Julkowi tak się ciuchcia spodobała, że aż biedaczek się z lekka popłakał, gdy musieliśmy już iść (wszystkie najmniejsze z maluszków już dawno się ulotniły). Ale za to potem "zafundowaliśmy" Julkowi najlepsze atrakcje wieczoru: szybki spacer powrotny, stanie pod wiaduktem, w celu przeczekania deszczu i niesamowitą żarówiastą tęczę!
Jesteśmy fajnymi rodzicami!
On May 16 2011 6 ViewsAvatar meandloveology

Meandloveology On 16/05/2011

Mary go round=) Lovelly!


Avatar daphin81

Daphin81 On 16/05/2011

=)
asiorka

Favorite asiorka

female - 01/11
146 Photos
Gorzow, Poland
5 Favorites Groups »

 • lomography_love

  Lomography_love

  This Fotolog group is dedicated to Lomography , toys camera and pinhole.
  Holga, Lomo Lca, Lubitel, Fish eye , Oktomat , Supersampler, Action sampler, Diana, Colorsplash, Seagull, Fed and all over toys camera .....


 • flowers_photo

  Flowers_photo

  Sólo el original y única fotografías del flores. Ningún pueblo en las fotos. No ilustraciones. Rostro fotos o no originales serán borrados. Siga las TOS del Fotolog. No violaciónes de derechos de autor. Todas las descargas de Internet serán eliminados. No Spam. Si quiere estar en nuestro F/F lista, presentar al menos tres imágenes que acogerse al grupo, y nos en su lista. Nuestro grupo sólo permite tres fotos por persona al día. Gracias, disfrutar de las hermosas flores y florecer!
Tag - Fairy-tail
Loading ...